Strony

Showing posts with label Ponure. Show all posts
Showing posts with label Ponure. Show all posts

Wednesday, January 23, 2013

Depresyjny nastrój

Chciałam wczoraj coś napisać, ale miałam strasznie depresyjny nastrój. Nic mi się nie chciało robić.
Zawinęłam się w koc i płakałam. Czułam się strasznie samotna i niekochana. Nie widziałam żadnego sensu w moim życiu.
Na szczęście wieczorem to minęło. Wypiłam gorącą czekoladę i uspokoiłam się. Mam nadzieję, że szybko nie wróci do mnie podobny nastrój.




Też macie czasami tak, że czujecie się samotni i niepotrzebni?