Zawinęłam się w koc i płakałam. Czułam się strasznie samotna i niekochana. Nie widziałam żadnego sensu w moim życiu.
Na szczęście wieczorem to minęło. Wypiłam gorącą czekoladę i uspokoiłam się. Mam nadzieję, że szybko nie wróci do mnie podobny nastrój.
